Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

вкупно посети на форумот

пишувај кирилица

моментална подршка

Poll

мислење за форумот
neso za skolo:) Bar_left74%neso za skolo:) Bar_right 74% [ 25 ]
neso za skolo:) Bar_left18%neso za skolo:) Bar_right 18% [ 6 ]
neso za skolo:) Bar_left9%neso za skolo:) Bar_right 9% [ 3 ]

Општо гласови : 34

Latest topics

» increase page rank backlinks services
neso za skolo:) EmptyПон Aвг 01, 2011 8:53 am by Гостин

» кој виц ве насмеа денес ?
neso za skolo:) EmptyПон Апр 06, 2009 9:09 pm by jatika

» Man On Fire (2004) HDTV 720p
neso za skolo:) EmptyВто Дек 16, 2008 10:26 am by ThA DON

» psa trance kolekcija 0
neso za skolo:) EmptyВто Дек 16, 2008 2:54 am by [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]

» Петиција против труење на животните
neso za skolo:) EmptyВто Ное 18, 2008 2:56 am by web master

» Изгубен на аеродром цели седум дена
neso za skolo:) EmptyЧет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

» како да се привлече секоја жена
neso za skolo:) EmptyЧет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

» нов фим со фифти сент
neso za skolo:) EmptyЧет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

» [MonkeyVision] OpenSuse 11 0 Live CD KDE4
neso za skolo:) EmptyНед Ное 02, 2008 7:08 am by web master

» Ubuntu-8-10
neso za skolo:) EmptyНед Ное 02, 2008 6:54 am by web master

» Prison Break
neso za skolo:) EmptyНед Ное 02, 2008 6:40 am by web master

» Косово-држава!!
neso za skolo:) EmptyСаб Ное 01, 2008 2:42 am by ЌОЌОР

» Корисни интернет страни
neso za skolo:) EmptyПет Окт 31, 2008 3:10 am by web master

» install
neso za skolo:) EmptyПет Окт 31, 2008 3:00 am by web master

» Prodavam vespa
neso za skolo:) EmptyВто Окт 28, 2008 3:17 pm by .:Hara Gobi:.

Top posters

web master (128)
neso za skolo:) Bar_leftneso za skolo:) Barneso za skolo:) Bar_right 
ThA DON (113)
neso za skolo:) Bar_leftneso za skolo:) Barneso za skolo:) Bar_right 
.:Hara Gobi:. (98)
neso za skolo:) Bar_leftneso za skolo:) Barneso za skolo:) Bar_right 
DaciSS (70)
neso za skolo:) Bar_leftneso za skolo:) Barneso za skolo:) Bar_right 
jatika (63)
neso za skolo:) Bar_leftneso za skolo:) Barneso za skolo:) Bar_right 
ВЕБ МАСТЕР (59)
neso za skolo:) Bar_leftneso za skolo:) Barneso za skolo:) Bar_right 
voren (31)
neso za skolo:) Bar_leftneso za skolo:) Barneso za skolo:) Bar_right 
Dijana (28)
neso za skolo:) Bar_leftneso za skolo:) Barneso za skolo:) Bar_right 
dimza (22)
neso za skolo:) Bar_leftneso za skolo:) Barneso za skolo:) Bar_right 
girl (21)
neso za skolo:) Bar_leftneso za skolo:) Barneso za skolo:) Bar_right 

реклами

zenska sema
Изгубен на аеродром цели седум дена

Чет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

Изгубен на аеродром цели седум дена

Многу често се случува луѓето да се изгубат на големите аеродроми низ …

како да се привлече секоја жена

Чет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

neso za skolo:) Os_v
Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување …

нов фим со фифти сент

Чет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

Контроверзниот рапер ќе заигра во трилерот 13 заедно со Мики Рурк и Џејсон Статхам. Снимањето на филмот би …


  neso za skolo:)

  avatar
  ivana
  почетник
  почетник

  Број на мислења : 2
  Registration date : 2008-10-04

  neso za skolo:) Empty neso za skolo:)

  Пишување  ivana Саб Окт 04, 2008 1:03 am

  jas idam u skolo:D:D:D:D:D i navistina mi e zal sto ke zavrsam godinava:'(
  administrator
  administrator
  почетник
  почетник

  Број на мислења : 11
  Registration date : 2008-10-01

  neso za skolo:) Empty Re: neso za skolo:)

  Пишување  administrator Саб Окт 04, 2008 6:58 pm

  а и темава е двосмислена (ако иде некој у школо) пошто денеска тешко некој да иде у школо ,сите имаат попаметна работа освен школо Sleep
  ani
  ani
  почетник
  почетник

  Female
  Број на мислења : 6
  Age : 31
  Местолокација : radisani
  Registration date : 2008-10-03

  neso za skolo:) Empty Re: neso za skolo:)

  Пишување  ani Саб Окт 04, 2008 7:56 pm

  abe pa ti skolo toa ne e zivot sega mi e najubavo zavrsiv i ne se zamaram so tie glupavi i fosili profesori
  voren
  voren
  напреден почетник
  напреден почетник

  Male
  Број на мислења : 31
  Age : 37
  Registration date : 2008-10-04

  neso za skolo:) Empty Re: neso za skolo:)

  Пишување  voren Пон Окт 06, 2008 1:15 pm

  Sredno skolo ti e najubavo nesto......
  web master
  web master
  почесен член
  почесен член

  Male
  Број на мислења : 128
  Age : 34
  Местолокација : скопје
  Registration date : 2008-10-14

  neso za skolo:) Empty Re: neso za skolo:)

  Пишување  web master Саб Окт 18, 2008 10:24 pm

  деца школо ти перење памет ке ти продадат секакви срања а никогаш нема да ти кажат тоа што треба."како да заработиш пари " Evil or Very Mad street school baby
  у школо ке те напраат овца како е добра религијата ,владата,патриотите,поезијата... се ке ти кажат само да ти ги земат парите smeenje


  _________________
  еби учење
  учи ебење !
  Dijana
  Dijana
  напреден почетник
  напреден почетник

  Female
  Број на мислења : 28
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-10

  neso za skolo:) Empty Re: neso za skolo:)

  Пишување  Dijana Саб Окт 18, 2008 10:34 pm

  web master напиша:деца школо ти перење памет ке ти продадат секакви срања а никогаш нема да ти кажат тоа што треба."како да заработиш пари " Evil or Very Mad street school baby
  у школо ке те напраат овца како е добра религијата ,владата,патриотите,поезијата... се ке ти кажат само да ти ги земат парите smeenje


  ne se slagam jazavrsiv ekonomsko i ne ucea kako da krademe pari ama posteno heheheheheh
  DaciSS
  DaciSS
  добар член
  добар член

  Male
  Број на мислења : 70
  Age : 33
  Местолокација : kaj Chalenge angliskoto :D
  Registration date : 2008-10-05

  neso za skolo:) Empty Re: neso za skolo:)

  Пишување  DaciSS Пон Окт 20, 2008 7:23 pm

  тапа тема за дискусија, сите што неучат више ке ти речат дека џабе ти е школо, сите што продолжуваат на повисоко ниво на образование ке ти речат дека многу ќе ти е потребно за у иднина.

  сеа за да земеш возачка мора да имаш завршено средно....
  Simona
  Simona
  почетник
  почетник

  Female
  Број на мислења : 4
  Age : 26
  Местолокација : Radisani
  Registration date : 2008-10-09

  neso za skolo:) Empty Re: neso za skolo:)

  Пишување  Simona Саб Окт 25, 2008 12:13 am

  DaciSS напиша:тапа тема за дискусија, сите што неучат више ке ти речат дека џабе ти е школо, сите што продолжуваат на повисоко ниво на образование ке ти речат дека многу ќе ти е потребно за у иднина.

  сеа за да земеш возачка мора да имаш завршено средно....


  pa fala bogu deka moras

  Sponsored content

  neso za skolo:) Empty Re: neso za skolo:)

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пон Мар 08, 2021 9:20 am