Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

вкупно посети на форумот

пишувај кирилица

моментална подршка

Poll

мислење за форумот
LAN преку интернет со Hamachi Bar_left74%LAN преку интернет со Hamachi Bar_right 74% [ 25 ]
LAN преку интернет со Hamachi Bar_left18%LAN преку интернет со Hamachi Bar_right 18% [ 6 ]
LAN преку интернет со Hamachi Bar_left9%LAN преку интернет со Hamachi Bar_right 9% [ 3 ]

Општо гласови : 34

Latest topics

» increase page rank backlinks services
LAN преку интернет со Hamachi EmptyПон Aвг 01, 2011 8:53 am by Гостин

» кој виц ве насмеа денес ?
LAN преку интернет со Hamachi EmptyПон Апр 06, 2009 9:09 pm by jatika

» Man On Fire (2004) HDTV 720p
LAN преку интернет со Hamachi EmptyВто Дек 16, 2008 10:26 am by ThA DON

» psa trance kolekcija 0
LAN преку интернет со Hamachi EmptyВто Дек 16, 2008 2:54 am by [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]

» Петиција против труење на животните
LAN преку интернет со Hamachi EmptyВто Ное 18, 2008 2:56 am by web master

» Изгубен на аеродром цели седум дена
LAN преку интернет со Hamachi EmptyЧет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

» како да се привлече секоја жена
LAN преку интернет со Hamachi EmptyЧет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

» нов фим со фифти сент
LAN преку интернет со Hamachi EmptyЧет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

» [MonkeyVision] OpenSuse 11 0 Live CD KDE4
LAN преку интернет со Hamachi EmptyНед Ное 02, 2008 7:08 am by web master

» Ubuntu-8-10
LAN преку интернет со Hamachi EmptyНед Ное 02, 2008 6:54 am by web master

» Prison Break
LAN преку интернет со Hamachi EmptyНед Ное 02, 2008 6:40 am by web master

» Косово-држава!!
LAN преку интернет со Hamachi EmptyСаб Ное 01, 2008 2:42 am by ЌОЌОР

» Корисни интернет страни
LAN преку интернет со Hamachi EmptyПет Окт 31, 2008 3:10 am by web master

» install
LAN преку интернет со Hamachi EmptyПет Окт 31, 2008 3:00 am by web master

» Prodavam vespa
LAN преку интернет со Hamachi EmptyВто Окт 28, 2008 3:17 pm by .:Hara Gobi:.

Top posters

web master (128)
LAN преку интернет со Hamachi Bar_leftLAN преку интернет со Hamachi BarLAN преку интернет со Hamachi Bar_right 
ThA DON (113)
LAN преку интернет со Hamachi Bar_leftLAN преку интернет со Hamachi BarLAN преку интернет со Hamachi Bar_right 
.:Hara Gobi:. (98)
LAN преку интернет со Hamachi Bar_leftLAN преку интернет со Hamachi BarLAN преку интернет со Hamachi Bar_right 
DaciSS (70)
LAN преку интернет со Hamachi Bar_leftLAN преку интернет со Hamachi BarLAN преку интернет со Hamachi Bar_right 
jatika (63)
LAN преку интернет со Hamachi Bar_leftLAN преку интернет со Hamachi BarLAN преку интернет со Hamachi Bar_right 
ВЕБ МАСТЕР (59)
LAN преку интернет со Hamachi Bar_leftLAN преку интернет со Hamachi BarLAN преку интернет со Hamachi Bar_right 
voren (31)
LAN преку интернет со Hamachi Bar_leftLAN преку интернет со Hamachi BarLAN преку интернет со Hamachi Bar_right 
Dijana (28)
LAN преку интернет со Hamachi Bar_leftLAN преку интернет со Hamachi BarLAN преку интернет со Hamachi Bar_right 
dimza (22)
LAN преку интернет со Hamachi Bar_leftLAN преку интернет со Hamachi BarLAN преку интернет со Hamachi Bar_right 
girl (21)
LAN преку интернет со Hamachi Bar_leftLAN преку интернет со Hamachi BarLAN преку интернет со Hamachi Bar_right 

реклами

zenska sema
Изгубен на аеродром цели седум дена

Чет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

Изгубен на аеродром цели седум дена

Многу често се случува луѓето да се изгубат на големите аеродроми низ …

како да се привлече секоја жена

Чет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

LAN преку интернет со Hamachi Os_v
Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување …

нов фим со фифти сент

Чет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

Контроверзниот рапер ќе заигра во трилерот 13 заедно со Мики Рурк и Џејсон Статхам. Снимањето на филмот би …


  LAN преку интернет со Hamachi

  .:Hara Gobi:.
  .:Hara Gobi:.
  член ипол
  член ипол

  Male
  Број на мислења : 98
  Age : 34
  Registration date : 2008-10-07

  LAN преку интернет со Hamachi Empty LAN преку интернет со Hamachi

  Пишување  .:Hara Gobi:. Пет Окт 24, 2008 5:48 am

  [b]Бесплатниот софтвер Hamachi ќе ви овозможи да креирате едноставна, брза и сигурна виртуелна мрежа помеѓу два или повеќе компјутери кои се поврзани на интернет. Тој всушност воспоставува врска преку интернет која ја имитира конекцијата што постои кај компјутерите поврзани во LAN. Достапен за Windows, Hamachi исто така нуди и Mac OS X односно Linux верзија кои сè уште се развиваат.

   Сега е точно Пон Мар 08, 2021 8:42 am