Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

вкупно посети на форумот

пишувај кирилица

моментална подршка

Poll

мислење за форумот
апел до членовите Bar_left74%апел до членовите Bar_right 74% [ 25 ]
апел до членовите Bar_left18%апел до членовите Bar_right 18% [ 6 ]
апел до членовите Bar_left9%апел до членовите Bar_right 9% [ 3 ]

Општо гласови : 34

Latest topics

» increase page rank backlinks services
апел до членовите EmptyПон Aвг 01, 2011 8:53 am by Гостин

» кој виц ве насмеа денес ?
апел до членовите EmptyПон Апр 06, 2009 9:09 pm by jatika

» Man On Fire (2004) HDTV 720p
апел до членовите EmptyВто Дек 16, 2008 10:26 am by ThA DON

» psa trance kolekcija 0
апел до членовите EmptyВто Дек 16, 2008 2:54 am by [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]

» Петиција против труење на животните
апел до членовите EmptyВто Ное 18, 2008 2:56 am by web master

» Изгубен на аеродром цели седум дена
апел до членовите EmptyЧет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

» како да се привлече секоја жена
апел до членовите EmptyЧет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

» нов фим со фифти сент
апел до членовите EmptyЧет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

» [MonkeyVision] OpenSuse 11 0 Live CD KDE4
апел до членовите EmptyНед Ное 02, 2008 7:08 am by web master

» Ubuntu-8-10
апел до членовите EmptyНед Ное 02, 2008 6:54 am by web master

» Prison Break
апел до членовите EmptyНед Ное 02, 2008 6:40 am by web master

» Косово-држава!!
апел до членовите EmptyСаб Ное 01, 2008 2:42 am by ЌОЌОР

» Корисни интернет страни
апел до членовите EmptyПет Окт 31, 2008 3:10 am by web master

» install
апел до членовите EmptyПет Окт 31, 2008 3:00 am by web master

» Prodavam vespa
апел до членовите EmptyВто Окт 28, 2008 3:17 pm by .:Hara Gobi:.

Top posters

web master (128)
апел до членовите Bar_leftапел до членовите Barапел до членовите Bar_right 
ThA DON (113)
апел до членовите Bar_leftапел до членовите Barапел до членовите Bar_right 
.:Hara Gobi:. (98)
апел до членовите Bar_leftапел до членовите Barапел до членовите Bar_right 
DaciSS (70)
апел до членовите Bar_leftапел до членовите Barапел до членовите Bar_right 
jatika (63)
апел до членовите Bar_leftапел до членовите Barапел до членовите Bar_right 
ВЕБ МАСТЕР (59)
апел до членовите Bar_leftапел до членовите Barапел до членовите Bar_right 
voren (31)
апел до членовите Bar_leftапел до членовите Barапел до членовите Bar_right 
Dijana (28)
апел до членовите Bar_leftапел до членовите Barапел до членовите Bar_right 
dimza (22)
апел до членовите Bar_leftапел до членовите Barапел до членовите Bar_right 
girl (21)
апел до членовите Bar_leftапел до членовите Barапел до членовите Bar_right 

реклами

zenska sema
Изгубен на аеродром цели седум дена

Чет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

Изгубен на аеродром цели седум дена

Многу често се случува луѓето да се изгубат на големите аеродроми низ …

како да се привлече секоја жена

Чет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

апел до членовите Os_v
Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување …

нов фим со фифти сент

Чет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

Контроверзниот рапер ќе заигра во трилерот 13 заедно со Мики Рурк и Џејсон Статхам. Снимањето на филмот би …


  апел до членовите

  ВЕБ МАСТЕР
  ВЕБ МАСТЕР
  Admin

  Male
  Број на мислења : 59
  Age : 34
  Местолокација : први влез
  Registration date : 2008-09-30

  апел до членовите Empty апел до членовите

  Пишување  ВЕБ МАСТЕР Нед Окт 05, 2008 5:40 pm

  Овој форум е создаден со цел да се дружиме. разменуваме мислења. да разговараме за најразлични теми, проблеми, прашања, хумор...

  За да постане успешен форум треба да биде многу посетен ,
  така што можете и вие да допринесете со тоа што ке повикате некој ваши пријатели да се зачленат на форумот

  Членовите што имаат највише вложено труд за форумот
  1,повикано пријатели
  2,отворено теми
  3,највише одговори
  ке имаат можност да се здобијат со титула модератори,администратори

  администратор
  -------------------
  Администраторите се луѓе на кои им е дадена најголема контрола во овој форум. Овие луѓе можат да го контролираат форумот во секој аспект и да вршат операции од типот привилегии, банирање на членови, креирање на кориснички групи и модератори и.т.н. Тие ги имаат целосната модераторска способност во сите форуми.
  модератори
  -----------------
  Модераторите се членови (или групи од членови) чија работа е е да гледаат како работат форумите од ден на ден. Имаат можност да ги менуваат и бришат мислењата, да ги заклучуваат, исклучуваат, преместуваат и да ги делат темите во форумот кој го модерираат. Во главно модераторите се овде да спречат пишување на мислења кои немаат врска со темата или да спречат постоење на фоуморт незаконски или навредувачки материјал.

   Сега е точно Пон Мар 08, 2021 8:57 am