вкупно посети на форумот

пишувај кирилица

моментална подршка

Poll

мислење за форумот
Регистрирајте се Bar_left74%Регистрирајте се Bar_right 74% [ 25 ]
Регистрирајте се Bar_left18%Регистрирајте се Bar_right 18% [ 6 ]
Регистрирајте се Bar_left9%Регистрирајте се Bar_right 9% [ 3 ]

Општо гласови : 34

Latest topics

» increase page rank backlinks services
Регистрирајте се EmptyПон Aвг 01, 2011 8:53 am by Гостин

» кој виц ве насмеа денес ?
Регистрирајте се EmptyПон Апр 06, 2009 9:09 pm by jatika

» Man On Fire (2004) HDTV 720p
Регистрирајте се EmptyВто Дек 16, 2008 10:26 am by ThA DON

» psa trance kolekcija 0
Регистрирајте се EmptyВто Дек 16, 2008 2:54 am by [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]

» Петиција против труење на животните
Регистрирајте се EmptyВто Ное 18, 2008 2:56 am by web master

» Изгубен на аеродром цели седум дена
Регистрирајте се EmptyЧет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

» како да се привлече секоја жена
Регистрирајте се EmptyЧет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

» нов фим со фифти сент
Регистрирајте се EmptyЧет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

» [MonkeyVision] OpenSuse 11 0 Live CD KDE4
Регистрирајте се EmptyНед Ное 02, 2008 7:08 am by web master

» Ubuntu-8-10
Регистрирајте се EmptyНед Ное 02, 2008 6:54 am by web master

» Prison Break
Регистрирајте се EmptyНед Ное 02, 2008 6:40 am by web master

» Косово-држава!!
Регистрирајте се EmptyСаб Ное 01, 2008 2:42 am by ЌОЌОР

» Корисни интернет страни
Регистрирајте се EmptyПет Окт 31, 2008 3:10 am by web master

» install
Регистрирајте се EmptyПет Окт 31, 2008 3:00 am by web master

» Prodavam vespa
Регистрирајте се EmptyВто Окт 28, 2008 3:17 pm by .:Hara Gobi:.

Top posters

web master (128)
Регистрирајте се Bar_leftРегистрирајте се BarРегистрирајте се Bar_right 
ThA DON (113)
Регистрирајте се Bar_leftРегистрирајте се BarРегистрирајте се Bar_right 
.:Hara Gobi:. (98)
Регистрирајте се Bar_leftРегистрирајте се BarРегистрирајте се Bar_right 
DaciSS (70)
Регистрирајте се Bar_leftРегистрирајте се BarРегистрирајте се Bar_right 
jatika (63)
Регистрирајте се Bar_leftРегистрирајте се BarРегистрирајте се Bar_right 
ВЕБ МАСТЕР (59)
Регистрирајте се Bar_leftРегистрирајте се BarРегистрирајте се Bar_right 
voren (31)
Регистрирајте се Bar_leftРегистрирајте се BarРегистрирајте се Bar_right 
Dijana (28)
Регистрирајте се Bar_leftРегистрирајте се BarРегистрирајте се Bar_right 
dimza (22)
Регистрирајте се Bar_leftРегистрирајте се BarРегистрирајте се Bar_right 
girl (21)
Регистрирајте се Bar_leftРегистрирајте се BarРегистрирајте се Bar_right 

реклами

zenska sema
Изгубен на аеродром цели седум дена

Чет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

Изгубен на аеродром цели седум дена

Многу често се случува луѓето да се изгубат на големите аеродроми низ …

како да се привлече секоја жена

Чет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

Регистрирајте се Os_v
Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување …

нов фим со фифти сент

Чет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

Контроверзниот рапер ќе заигра во трилерот 13 заедно со Мики Рурк и Џејсон Статхам. Снимањето на филмот би …

Услови за регистрирање

In order to proceed, you must agree to the following:

И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.
0. Строго се забранува било каков вид на спамирање.1.навредување, пцуење,тепање,пиење и пушење на форумов!2.забрането нарушување на авторски права!3.забрането објавување на порнографски содржини(освен ако е ептен добро нешто )4.не пишувајте нешто што не се совпаѓа со темата!5.основен јазик на форумот е македонскиот, а препорачливо е користење на кирилица.6.сите мислења (и информации) објавени од членовите претставуваат лични ставови на членовите, а не на сопствениците на форумот.7.сите членови што ке направат неред и ке го нарушат напредувањето на форумот ке бидат избришани!


Сега е точно Пон Мар 08, 2021 8:29 am