Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

вкупно посети на форумот

пишувај кирилица

моментална подршка

Poll

мислење за форумот
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_left74%Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 74% [ 25 ]
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_left18%Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 18% [ 6 ]
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_left9%Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 9% [ 3 ]

Општо гласови : 34

Latest topics

» increase page rank backlinks services
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyПон Aвг 01, 2011 8:53 am by Гостин

» кој виц ве насмеа денес ?
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyПон Апр 06, 2009 9:09 pm by jatika

» Man On Fire (2004) HDTV 720p
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyВто Дек 16, 2008 10:26 am by ThA DON

» psa trance kolekcija 0
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyВто Дек 16, 2008 2:54 am by [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]

» Петиција против труење на животните
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyВто Ное 18, 2008 2:56 am by web master

» Изгубен на аеродром цели седум дена
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyЧет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

» како да се привлече секоја жена
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyЧет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

» нов фим со фифти сент
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyЧет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

» [MonkeyVision] OpenSuse 11 0 Live CD KDE4
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyНед Ное 02, 2008 7:08 am by web master

» Ubuntu-8-10
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyНед Ное 02, 2008 6:54 am by web master

» Prison Break
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyНед Ное 02, 2008 6:40 am by web master

» Косово-држава!!
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyСаб Ное 01, 2008 2:42 am by ЌОЌОР

» Корисни интернет страни
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyПет Окт 31, 2008 3:10 am by web master

» install
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyПет Окт 31, 2008 3:00 am by web master

» Prodavam vespa
Изгубен на аеродром цели седум дена EmptyВто Окт 28, 2008 3:17 pm by .:Hara Gobi:.

Top posters

web master (128)
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_leftИзгубен на аеродром цели седум дена BarИзгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 
ThA DON (113)
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_leftИзгубен на аеродром цели седум дена BarИзгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 
.:Hara Gobi:. (98)
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_leftИзгубен на аеродром цели седум дена BarИзгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 
DaciSS (70)
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_leftИзгубен на аеродром цели седум дена BarИзгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 
jatika (63)
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_leftИзгубен на аеродром цели седум дена BarИзгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 
ВЕБ МАСТЕР (59)
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_leftИзгубен на аеродром цели седум дена BarИзгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 
voren (31)
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_leftИзгубен на аеродром цели седум дена BarИзгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 
Dijana (28)
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_leftИзгубен на аеродром цели седум дена BarИзгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 
dimza (22)
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_leftИзгубен на аеродром цели седум дена BarИзгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 
girl (21)
Изгубен на аеродром цели седум дена Bar_leftИзгубен на аеродром цели седум дена BarИзгубен на аеродром цели седум дена Bar_right 

реклами

zenska sema
Изгубен на аеродром цели седум дена

Чет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

Изгубен на аеродром цели седум дена

Многу често се случува луѓето да се изгубат на големите аеродроми низ …

како да се привлече секоја жена

Чет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

Изгубен на аеродром цели седум дена Os_v
Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување …

нов фим со фифти сент

Чет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

Контроверзниот рапер ќе заигра во трилерот 13 заедно со Мики Рурк и Џејсон Статхам. Снимањето на филмот би …


  Изгубен на аеродром цели седум дена

  web master
  web master
  почесен член
  почесен член

  Male
  Број на мислења : 128
  Age : 34
  Местолокација : скопје
  Registration date : 2008-10-14

  Изгубен на аеродром цели седум дена Empty Изгубен на аеродром цели седум дена

  Пишување  web master Чет Ное 06, 2008 9:32 pm

  Изгубен на аеродром цели седум дена

  Многу често се случува луѓето да се изгубат на големите аеродроми низ целиот свет, но никогаш никој не бил толку многу збунет околу аеродромот да талка цели седум дена. На тоа, сепак му успеало на 38-годишниот Грк, Кристијанос Какламанис.

  Цела недела талкал по аеродомот во Хановер и околу него, а службите за безбедност сега истражуваат како било можно никој да не го воочи и да согледа во што е проблемот.

  - Го видов неколкупати и се запрашав како е можно тој човек секојдневно некаде да патува. На крајот заклучив, дека сепак нешто не е во ред и одлучив да ја повикам полицијата, рече Сабина Бергер, која работи на аеродормот во една агенција.

  Се утврдило дека несреќниот човек не знаел ниту збор од било кој странски јазик и не се осудувал некого да праша како да стигне до терминалот.

  Американскиот глумец Том Хенкс, глумеше во филмот на Стивен Спилберг „Терминал“, човек кој поради нестабилни политички ситуации остана без својата татковина и не може да патува на ниту едно друго место, бидејќи нема пасош од ниту една друга држава. Поради тоа тој е принуден да живее на аеродромот.
  извор миаИзгубен на аеродром цели седум дена Tom_terminal


  _________________
  еби учење
  учи ебење !

   Сега е точно Пон Мар 08, 2021 9:22 am