Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

вкупно посети на форумот

пишувај кирилица

моментална подршка

Poll

мислење за форумот
кој виц ве насмеа денес ? Bar_left74%кој виц ве насмеа денес ? Bar_right 74% [ 25 ]
кој виц ве насмеа денес ? Bar_left18%кој виц ве насмеа денес ? Bar_right 18% [ 6 ]
кој виц ве насмеа денес ? Bar_left9%кој виц ве насмеа денес ? Bar_right 9% [ 3 ]

Општо гласови : 34

Latest topics

» increase page rank backlinks services
кој виц ве насмеа денес ? EmptyПон Aвг 01, 2011 8:53 am by Гостин

» кој виц ве насмеа денес ?
кој виц ве насмеа денес ? EmptyПон Апр 06, 2009 9:09 pm by jatika

» Man On Fire (2004) HDTV 720p
кој виц ве насмеа денес ? EmptyВто Дек 16, 2008 10:26 am by ThA DON

» psa trance kolekcija 0
кој виц ве насмеа денес ? EmptyВто Дек 16, 2008 2:54 am by [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]

» Петиција против труење на животните
кој виц ве насмеа денес ? EmptyВто Ное 18, 2008 2:56 am by web master

» Изгубен на аеродром цели седум дена
кој виц ве насмеа денес ? EmptyЧет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

» како да се привлече секоја жена
кој виц ве насмеа денес ? EmptyЧет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

» нов фим со фифти сент
кој виц ве насмеа денес ? EmptyЧет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

» [MonkeyVision] OpenSuse 11 0 Live CD KDE4
кој виц ве насмеа денес ? EmptyНед Ное 02, 2008 7:08 am by web master

» Ubuntu-8-10
кој виц ве насмеа денес ? EmptyНед Ное 02, 2008 6:54 am by web master

» Prison Break
кој виц ве насмеа денес ? EmptyНед Ное 02, 2008 6:40 am by web master

» Косово-држава!!
кој виц ве насмеа денес ? EmptyСаб Ное 01, 2008 2:42 am by ЌОЌОР

» Корисни интернет страни
кој виц ве насмеа денес ? EmptyПет Окт 31, 2008 3:10 am by web master

» install
кој виц ве насмеа денес ? EmptyПет Окт 31, 2008 3:00 am by web master

» Prodavam vespa
кој виц ве насмеа денес ? EmptyВто Окт 28, 2008 3:17 pm by .:Hara Gobi:.

Top posters

web master (128)
кој виц ве насмеа денес ? Bar_leftкој виц ве насмеа денес ? Barкој виц ве насмеа денес ? Bar_right 
ThA DON (113)
кој виц ве насмеа денес ? Bar_leftкој виц ве насмеа денес ? Barкој виц ве насмеа денес ? Bar_right 
.:Hara Gobi:. (98)
кој виц ве насмеа денес ? Bar_leftкој виц ве насмеа денес ? Barкој виц ве насмеа денес ? Bar_right 
DaciSS (70)
кој виц ве насмеа денес ? Bar_leftкој виц ве насмеа денес ? Barкој виц ве насмеа денес ? Bar_right 
jatika (63)
кој виц ве насмеа денес ? Bar_leftкој виц ве насмеа денес ? Barкој виц ве насмеа денес ? Bar_right 
ВЕБ МАСТЕР (59)
кој виц ве насмеа денес ? Bar_leftкој виц ве насмеа денес ? Barкој виц ве насмеа денес ? Bar_right 
voren (31)
кој виц ве насмеа денес ? Bar_leftкој виц ве насмеа денес ? Barкој виц ве насмеа денес ? Bar_right 
Dijana (28)
кој виц ве насмеа денес ? Bar_leftкој виц ве насмеа денес ? Barкој виц ве насмеа денес ? Bar_right 
dimza (22)
кој виц ве насмеа денес ? Bar_leftкој виц ве насмеа денес ? Barкој виц ве насмеа денес ? Bar_right 
girl (21)
кој виц ве насмеа денес ? Bar_leftкој виц ве насмеа денес ? Barкој виц ве насмеа денес ? Bar_right 

реклами

zenska sema
Изгубен на аеродром цели седум дена

Чет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

Изгубен на аеродром цели седум дена

Многу често се случува луѓето да се изгубат на големите аеродроми низ …

како да се привлече секоја жена

Чет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

кој виц ве насмеа денес ? Os_v
Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување …

нов фим со фифти сент

Чет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

Контроверзниот рапер ќе заигра во трилерот 13 заедно со Мики Рурк и Џејсон Статхам. Снимањето на филмот би …


  кој виц ве насмеа денес ?

  girl
  girl
  почетник
  почетник

  Female
  Број на мислења : 21
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-03

  кој виц ве насмеа денес ? Empty кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  girl Пет Окт 03, 2008 2:47 pm

  - Мамо, денеска бевме на систематски преглед и излезе дека од триесет женски само една е невина.
  - Браво, срце на мајка, злато мое.
  - Не бе мамо слушај ме, тоа да ти била професорката. elephant
  administrator
  administrator
  почетник
  почетник

  Број на мислења : 11
  Registration date : 2008-10-01

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Отишол Трпе на уролог.

  Пишување  administrator Саб Окт 04, 2008 6:33 pm

  Отишол Трпе на уролог.
  -Докторке многу ми е незгодно да ви кажам ама кога си го мавам некако ми шкрипи!
  -Е ај соблечи се, да видам.
  И оваа го фатила и почнала да го мава.
  -А бе Трпе, ништо не се слуша!
  -Побрзо, побрзо...
  -Пак ништо не се слуша!
  И Трпе свршил и целата ја избербатил.
  -Срам да ти е, перверзњак ни еден, што не одиш во јавна куќа!?
  -А бе и таму сум бил, ама овде е со плави картони!


  Како зајак му се заканува на снешко?
  - Морков или фен!
  Vlatche
  Vlatche
  почетник
  почетник

  Male
  Број на мислења : 3
  Age : 33
  Registration date : 2008-10-04

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  Vlatche Саб Окт 04, 2008 6:42 pm

  Што е разликата кога сечеш леб и бебе?
  Бебето не прави трошки!
  ThA DON
  ThA DON
  Admin

  Male
  Број на мислења : 113
  Age : 33
  Местолокација : Први влез
  Registration date : 2008-10-05

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Дечиња

  Пишување  ThA DON Нед Окт 05, 2008 1:49 pm

  Си биле две деца и си играле на улица. Поминала кола и си играло само едно
  [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]
  [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]
  почетник
  почетник

  Male
  Број на мислења : 11
  Registration date : 2008-10-05

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^] Нед Окт 05, 2008 7:34 pm

  Ama Mamo pa vishe ne mozam da jadam od sestra mi ....
  -dobro be sine staj ja ponastrana od 4inijata


  Tato go najdov dedo ....
  Dobro be sine kolku pati da ti kazam da ne si igrash vo pesokot ....


  rOfL
  DaciSS
  DaciSS
  добар член
  добар член

  Male
  Број на мислења : 70
  Age : 33
  Местолокација : kaj Chalenge angliskoto :D
  Registration date : 2008-10-05

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  DaciSS Вто Окт 07, 2008 3:07 am

  Некој ѓуптин го нападнале разбојници и дошол некој со шешир,црна наметка,на коњ,ги истепал сите,го спасил ѓуптинов и ја напишал буквата З.И ѓуптинов му вика:
  -Фала Зупермен
  .:Hara Gobi:.
  .:Hara Gobi:.
  член ипол
  член ипол

  Male
  Број на мислења : 98
  Age : 34
  Registration date : 2008-10-07

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  .:Hara Gobi:. Вто Окт 07, 2008 7:35 pm

  si bila edna marihuana.,.,se setala po ulica,.,videla joint,,,i mu rekla.,.,.kaj si be smotan.,.,.pozz radisanci ok vi e ideava so forumov
  jatika
  jatika
  добар член
  добар член

  Female
  Број на мислења : 63
  Age : 34
  Местолокација : 3ti vlez
  Registration date : 2008-10-08

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  jatika Сре Окт 08, 2008 10:28 pm

  cigan i ciganka odat u banka po kredit
  zenata na salterot gi prasuva- ova vi ebracnata drugarka?
  ma drugarka kako ne bre zena mi e
  ВЕБ МАСТЕР
  ВЕБ МАСТЕР
  Admin

  Male
  Број на мислења : 59
  Age : 34
  Местолокација : први влез
  Registration date : 2008-09-30

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  ВЕБ МАСТЕР Чет Окт 09, 2008 1:25 am

  Си биле дедо и внук и внукот го прашал дедото:
  - Дедо дали сакаш да имаш студентка за жена?
  - Да.
  - Епа тогаш запиши ја баба на факултет!


  _________________
  еби учење
  учи ебење!
  web master
  web master
  почесен член
  почесен член

  Male
  Број на мислења : 128
  Age : 34
  Местолокација : скопје
  Registration date : 2008-10-14

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  web master Чет Окт 16, 2008 3:52 am

  Грците го измислиле сексот и го користеле со векови. Тогаш дошле Македонците и им покажале дека секс може да се има и со жена.


  makedonija


  _________________
  еби учење
  учи ебење !
  jatika
  jatika
  добар член
  добар член

  Female
  Број на мислења : 63
  Age : 34
  Местолокација : 3ti vlez
  Registration date : 2008-10-08

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  jatika Саб Окт 18, 2008 11:04 am

  Еден србин = газда
  Двајца срби = партизански одред
  Тројца срби = партизански одред со претседател Smile
  Dijana
  Dijana
  напреден почетник
  напреден почетник

  Female
  Број на мислења : 28
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-10

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  Dijana Саб Окт 18, 2008 6:57 pm

  -Abe sine zasto ne ides da igras fudbal?
  -Kako be tato pa ja nemam noze
  -Znam be se zaebavam
  Rolling Eyes Rolling Eyes
  Dijana
  Dijana
  напреден почетник
  напреден почетник

  Female
  Број на мислења : 28
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-10

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  Dijana Саб Окт 18, 2008 7:23 pm

  Sto e poloso od bebe vo kontinjer?
  Istoto bebe u dva kontinjera ........................


  tapsanje crna hronika tapsanje
  web master
  web master
  почесен член
  почесен член

  Male
  Број на мислења : 128
  Age : 34
  Местолокација : скопје
  Registration date : 2008-10-14

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  web master Саб Окт 18, 2008 7:32 pm

  стај ги овие во црн црн хумор


  _________________
  еби учење
  учи ебење !
  Dijana
  Dijana
  напреден почетник
  напреден почетник

  Female
  Број на мислења : 28
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-10

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  Dijana Саб Окт 18, 2008 7:41 pm

  web master напиша:стај ги овие во црн црн хумор

  vazi Very Happy
  dimza
  dimza
  почетник
  почетник

  Male
  Број на мислења : 22
  Age : 34
  Местолокација : Prvi vlez
  Registration date : 2008-10-05

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  dimza Саб Окт 18, 2008 9:29 pm

  Dijana напиша:-Abe sine zasto ne ides da igras fudbal?
  -Kako be tato pa ja nemam noze
  -Znam be se zaebavam
  Rolling Eyes Rolling Eyes
  lol! lol! 12 points
  DaciSS
  DaciSS
  добар член
  добар член

  Male
  Број на мислења : 70
  Age : 33
  Местолокација : kaj Chalenge angliskoto :D
  Registration date : 2008-10-05

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  DaciSS Нед Окт 19, 2008 2:10 am

  izvinenzi bite,da ne imate da mi pozajmite edna boca plin,treba da mi dojdat gosti od izrael
  Dijana
  Dijana
  напреден почетник
  напреден почетник

  Female
  Број на мислења : 28
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-10

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  Dijana Нед Окт 19, 2008 4:45 am

  -tato moram da ti priznaam deka sum peder!
  -Abe ajde odi fati kniga tamo peder bil silent silent silent silent
  jatika
  jatika
  добар член
  добар член

  Female
  Број на мислења : 63
  Age : 34
  Местолокација : 3ti vlez
  Registration date : 2008-10-08

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  jatika Нед Окт 19, 2008 12:22 pm

  ja zemal mali dzokica kniskata na polugodi i tatko mu so da vidi sve kecovi osven muzicko dvojka
  E bravo be sine sve kecovi si naredil a tebe do peenje ti e!
  Simona
  Simona
  почетник
  почетник

  Female
  Број на мислења : 4
  Age : 26
  Местолокација : Radisani
  Registration date : 2008-10-09

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  Simona Чет Окт 30, 2008 3:51 pm

  Odi policaec vo furna kupuva kifli izleguva i mu vika na kolegata:
  Ako pogodis kolku kifli imam i dvete ke ti gi dadam :P:P
  smeenje smeenje smeenje smeenje smeenje
  Dijana
  Dijana
  напреден почетник
  напреден почетник

  Female
  Број на мислења : 28
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-10

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  Dijana Саб Ное 01, 2008 6:41 pm

  videl nekoj covek na ulica pola bebe i mu rekol kaj si BE ?
  Simona
  Simona
  почетник
  почетник

  Female
  Број на мислења : 4
  Age : 26
  Местолокација : Radisani
  Registration date : 2008-10-09

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  Simona Вто Ное 04, 2008 12:28 am

  Si bile dvajca kelavi i se kubele za kosa
  web master
  web master
  почесен член
  почесен член

  Male
  Број на мислења : 128
  Age : 34
  Местолокација : скопје
  Registration date : 2008-10-14

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  web master Сре Ное 12, 2008 4:49 pm

  Откако се жени за убава 20 - годишна девојка, 80 - годишен старец оди на редовна контрола кај кардиолог и му се фали дека тој и сопругата очекуваат бебе. Докторот го слуша и вели:
  - Да ти кажам една случка. Еден човек оди на лов, ама место пушка, по грешка носи чадор. Наеднаш, од шумата излегува страшна, голема мечка. Човекот нишани со чадорот, се слуша пукање и мечката паѓа мртва.
  - Невозможно! Некој друг ја мавнал мечката.
  - Токму така! Некој друг ја мавнал!


  _________________
  еби учење
  учи ебење !
  jatika
  jatika
  добар член
  добар член

  Female
  Број на мислења : 63
  Age : 34
  Местолокација : 3ti vlez
  Registration date : 2008-10-08

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  jatika Пон Апр 06, 2009 9:09 pm

  ga prasuva ludak edna trudnica
  go sakas li bebeto?
  ovaa mu vika da
  epa zasto si go izela?

  Sponsored content

  кој виц ве насмеа денес ? Empty Re: кој виц ве насмеа денес ?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пон Мар 08, 2021 9:56 am