Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

вкупно посети на форумот

пишувај кирилица

моментална подршка

Poll

мислење за форумот
нов фим со фифти сент Bar_left74%нов фим со фифти сент Bar_right 74% [ 25 ]
нов фим со фифти сент Bar_left18%нов фим со фифти сент Bar_right 18% [ 6 ]
нов фим со фифти сент Bar_left9%нов фим со фифти сент Bar_right 9% [ 3 ]

Општо гласови : 34

Latest topics

» increase page rank backlinks services
нов фим со фифти сент EmptyПон Aвг 01, 2011 8:53 am by Гостин

» кој виц ве насмеа денес ?
нов фим со фифти сент EmptyПон Апр 06, 2009 9:09 pm by jatika

» Man On Fire (2004) HDTV 720p
нов фим со фифти сент EmptyВто Дек 16, 2008 10:26 am by ThA DON

» psa trance kolekcija 0
нов фим со фифти сент EmptyВто Дек 16, 2008 2:54 am by [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]

» Петиција против труење на животните
нов фим со фифти сент EmptyВто Ное 18, 2008 2:56 am by web master

» Изгубен на аеродром цели седум дена
нов фим со фифти сент EmptyЧет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

» како да се привлече секоја жена
нов фим со фифти сент EmptyЧет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

» нов фим со фифти сент
нов фим со фифти сент EmptyЧет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

» [MonkeyVision] OpenSuse 11 0 Live CD KDE4
нов фим со фифти сент EmptyНед Ное 02, 2008 7:08 am by web master

» Ubuntu-8-10
нов фим со фифти сент EmptyНед Ное 02, 2008 6:54 am by web master

» Prison Break
нов фим со фифти сент EmptyНед Ное 02, 2008 6:40 am by web master

» Косово-држава!!
нов фим со фифти сент EmptyСаб Ное 01, 2008 2:42 am by ЌОЌОР

» Корисни интернет страни
нов фим со фифти сент EmptyПет Окт 31, 2008 3:10 am by web master

» install
нов фим со фифти сент EmptyПет Окт 31, 2008 3:00 am by web master

» Prodavam vespa
нов фим со фифти сент EmptyВто Окт 28, 2008 3:17 pm by .:Hara Gobi:.

Top posters

web master (128)
нов фим со фифти сент Bar_leftнов фим со фифти сент Barнов фим со фифти сент Bar_right 
ThA DON (113)
нов фим со фифти сент Bar_leftнов фим со фифти сент Barнов фим со фифти сент Bar_right 
.:Hara Gobi:. (98)
нов фим со фифти сент Bar_leftнов фим со фифти сент Barнов фим со фифти сент Bar_right 
DaciSS (70)
нов фим со фифти сент Bar_leftнов фим со фифти сент Barнов фим со фифти сент Bar_right 
jatika (63)
нов фим со фифти сент Bar_leftнов фим со фифти сент Barнов фим со фифти сент Bar_right 
ВЕБ МАСТЕР (59)
нов фим со фифти сент Bar_leftнов фим со фифти сент Barнов фим со фифти сент Bar_right 
voren (31)
нов фим со фифти сент Bar_leftнов фим со фифти сент Barнов фим со фифти сент Bar_right 
Dijana (28)
нов фим со фифти сент Bar_leftнов фим со фифти сент Barнов фим со фифти сент Bar_right 
dimza (22)
нов фим со фифти сент Bar_leftнов фим со фифти сент Barнов фим со фифти сент Bar_right 
girl (21)
нов фим со фифти сент Bar_leftнов фим со фифти сент Barнов фим со фифти сент Bar_right 

реклами

zenska sema
Изгубен на аеродром цели седум дена

Чет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

Изгубен на аеродром цели седум дена

Многу често се случува луѓето да се изгубат на големите аеродроми низ …

како да се привлече секоја жена

Чет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

нов фим со фифти сент Os_v
Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување …

нов фим со фифти сент

Чет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

Контроверзниот рапер ќе заигра во трилерот 13 заедно со Мики Рурк и Џејсон Статхам. Снимањето на филмот би …


  нов фим со фифти сент

  web master
  web master
  почесен член
  почесен член

  Male
  Број на мислења : 128
  Age : 34
  Местолокација : скопје
  Registration date : 2008-10-14

  нов фим со фифти сент Empty нов фим со фифти сент

  Пишување  web master Чет Ное 06, 2008 9:16 pm

  Контроверзниот рапер ќе заигра во трилерот 13 заедно со Мики Рурк и Џејсон Статхам. Снимањето на филмот би требало да започне во ноември. Но, ова не е се - раперот има уште четири филмови во план.

  Режисерската палка во овој римејк на францускиот трилер 13 Tzameti (2005) ja има Гел Баблуани, кој го режираше и оргиналот.

  Дејството во филмот следи момче кое го превзема идентитетот на еден починат, откако ќе прими пакет кој бил наменет за него, а во кој се мистериозни упатства како да се биде среќен. Наместо во благосостојба, момчето влегува во светот на насилствата и луѓе кои се коцкаат со животите на другите.

  Снимањето започнува во ноевмри, а филмот треба да се појави во кино салите од наредната година.

  Но, ова не е единствениот филм на 50 Сент. Во постпродукција е филмот Streets of Blood во кој глуми со Вал Килмер и Шероун Стоун, а во план е и снимање на две драми - Spectacular Regret и Тhe Dance, каде ќе заигра и Николас Кејџ.

  Инаку, 50 Сент откри и дека планира да сними филм според сеуште необјавениот албум Before I Self Destruct


  _________________
  еби учење
  учи ебење !

   Сега е точно Пон Мар 08, 2021 9:16 am