Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

вкупно посети на форумот

пишувај кирилица

моментална подршка

Poll

мислење за форумот
како да се привлече секоја жена Bar_left74%како да се привлече секоја жена Bar_right 74% [ 25 ]
како да се привлече секоја жена Bar_left18%како да се привлече секоја жена Bar_right 18% [ 6 ]
како да се привлече секоја жена Bar_left9%како да се привлече секоја жена Bar_right 9% [ 3 ]

Општо гласови : 34

Latest topics

» increase page rank backlinks services
како да се привлече секоја жена EmptyПон Aвг 01, 2011 8:53 am by Гостин

» кој виц ве насмеа денес ?
како да се привлече секоја жена EmptyПон Апр 06, 2009 9:09 pm by jatika

» Man On Fire (2004) HDTV 720p
како да се привлече секоја жена EmptyВто Дек 16, 2008 10:26 am by ThA DON

» psa trance kolekcija 0
како да се привлече секоја жена EmptyВто Дек 16, 2008 2:54 am by [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]

» Петиција против труење на животните
како да се привлече секоја жена EmptyВто Ное 18, 2008 2:56 am by web master

» Изгубен на аеродром цели седум дена
како да се привлече секоја жена EmptyЧет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

» како да се привлече секоја жена
како да се привлече секоја жена EmptyЧет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

» нов фим со фифти сент
како да се привлече секоја жена EmptyЧет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

» [MonkeyVision] OpenSuse 11 0 Live CD KDE4
како да се привлече секоја жена EmptyНед Ное 02, 2008 7:08 am by web master

» Ubuntu-8-10
како да се привлече секоја жена EmptyНед Ное 02, 2008 6:54 am by web master

» Prison Break
како да се привлече секоја жена EmptyНед Ное 02, 2008 6:40 am by web master

» Косово-држава!!
како да се привлече секоја жена EmptyСаб Ное 01, 2008 2:42 am by ЌОЌОР

» Корисни интернет страни
како да се привлече секоја жена EmptyПет Окт 31, 2008 3:10 am by web master

» install
како да се привлече секоја жена EmptyПет Окт 31, 2008 3:00 am by web master

» Prodavam vespa
како да се привлече секоја жена EmptyВто Окт 28, 2008 3:17 pm by .:Hara Gobi:.

Top posters

web master (128)
како да се привлече секоја жена Bar_leftкако да се привлече секоја жена Barкако да се привлече секоја жена Bar_right 
ThA DON (113)
како да се привлече секоја жена Bar_leftкако да се привлече секоја жена Barкако да се привлече секоја жена Bar_right 
.:Hara Gobi:. (98)
како да се привлече секоја жена Bar_leftкако да се привлече секоја жена Barкако да се привлече секоја жена Bar_right 
DaciSS (70)
како да се привлече секоја жена Bar_leftкако да се привлече секоја жена Barкако да се привлече секоја жена Bar_right 
jatika (63)
како да се привлече секоја жена Bar_leftкако да се привлече секоја жена Barкако да се привлече секоја жена Bar_right 
ВЕБ МАСТЕР (59)
како да се привлече секоја жена Bar_leftкако да се привлече секоја жена Barкако да се привлече секоја жена Bar_right 
voren (31)
како да се привлече секоја жена Bar_leftкако да се привлече секоја жена Barкако да се привлече секоја жена Bar_right 
Dijana (28)
како да се привлече секоја жена Bar_leftкако да се привлече секоја жена Barкако да се привлече секоја жена Bar_right 
dimza (22)
како да се привлече секоја жена Bar_leftкако да се привлече секоја жена Barкако да се привлече секоја жена Bar_right 
girl (21)
како да се привлече секоја жена Bar_leftкако да се привлече секоја жена Barкако да се привлече секоја жена Bar_right 

реклами

zenska sema
Изгубен на аеродром цели седум дена

Чет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

Изгубен на аеродром цели седум дена

Многу често се случува луѓето да се изгубат на големите аеродроми низ …

како да се привлече секоја жена

Чет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

како да се привлече секоја жена Os_v
Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување …

нов фим со фифти сент

Чет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

Контроверзниот рапер ќе заигра во трилерот 13 заедно со Мики Рурк и Џејсон Статхам. Снимањето на филмот би …


  како да се привлече секоја жена

  web master
  web master
  почесен член
  почесен член

  Male
  Број на мислења : 128
  Age : 34
  Местолокација : скопје
  Registration date : 2008-10-14

  како да се привлече секоја жена Empty како да се привлече секоја жена

  Пишување  web master Чет Ное 06, 2008 9:25 pm

  како да се привлече секоја жена Os_v
  Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување жени (за да не мораат премногу да се трудат). Магичен рецепт не постои, но постојат некои работи на кои паѓаат сите жени. Оргиналност, стабилност, доза на мистериозност и непредвидливост се некои од нив.

  Човек со манири
  Да се однесуваш како кавалер е можен начин за освојување жени. Отворете и ја вратата, придржете ја за рака додека излегува од автомобилот, подместете и ја столицата и ќе и дадете до знаење дека е во добри раце. Жените сакаат да видат дека се грижите за нив, дека се однесувате заштитнички и дека кавалерството не е изумрено.

  Кул и неодолив
  Не бидете тип кој прави живчани работи, кој пцуе како кочијаш кога ќе му се запали црвено, кој нервозно пали цигара или агресивно реагира на најмал проблем. Бидете сталожени и смирени и сигурно нема да ја избркате, хехе.

  Непредвидлив и неодолив
  Најголемата грешка во секоја врска е препуштање на рутината и предвидливоста. На жените сигурно нема да им бидете интересни доколку знаат што точно ќе правите кога ќе се видите, каде ќе ја изнесете и кога ќе и се јавите. Изненадете ја со некој излет, отидете во природа, однесете ја на врвот на највисоката зграда... бидете забавни и ќе стане зависна од вас.

  Мистериозни и привлечни
  Многу мажи кога ќе се заљубат се склони кон тоа на својата партнерка веднаш да и раскажат се за себе. Бидете помалку таинствени и не се откривајте премногу. Посебно, не се фалете премногу со деловните успеси. Жените се повеќе импресионирани кога од други дознаваат за вашите достигнувања, отколку кога вие самите се фалите.

  Човек кој има свој живот
  Сите мажи кои имаат успех кај жените имаат една заедничка карактеристика. Имено, сите имаат интересен живот и не им требаат жени за да бидат среќни. Жените ги сметаат ваквите типови за исклучително привлечни. Околу нив мораат повеќе да се потрудат за да ги уверат дека токму тие се вистинскиот избор за нив. Затоа, никогаш пред жена не кукајте "досадно ми е, ништо интересно не ми се случува..."


  _________________
  еби учење
  учи ебење !

   Сега е точно Пон Мар 08, 2021 9:19 am