Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

вкупно посети на форумот

пишувај кирилица

моментална подршка

Poll

мислење за форумот
настанување на универзумот и се што е во него Bar_left74%настанување на универзумот и се што е во него Bar_right 74% [ 25 ]
настанување на универзумот и се што е во него Bar_left18%настанување на универзумот и се што е во него Bar_right 18% [ 6 ]
настанување на универзумот и се што е во него Bar_left9%настанување на универзумот и се што е во него Bar_right 9% [ 3 ]

Општо гласови : 34

Latest topics

» increase page rank backlinks services
настанување на универзумот и се што е во него EmptyПон Aвг 01, 2011 8:53 am by Гостин

» кој виц ве насмеа денес ?
настанување на универзумот и се што е во него EmptyПон Апр 06, 2009 9:09 pm by jatika

» Man On Fire (2004) HDTV 720p
настанување на универзумот и се што е во него EmptyВто Дек 16, 2008 10:26 am by ThA DON

» psa trance kolekcija 0
настанување на универзумот и се што е во него EmptyВто Дек 16, 2008 2:54 am by [^_hYp3Rs0NiC_n3Rd_^]

» Петиција против труење на животните
настанување на универзумот и се што е во него EmptyВто Ное 18, 2008 2:56 am by web master

» Изгубен на аеродром цели седум дена
настанување на универзумот и се што е во него EmptyЧет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

» како да се привлече секоја жена
настанување на универзумот и се што е во него EmptyЧет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

» нов фим со фифти сент
настанување на универзумот и се што е во него EmptyЧет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

» [MonkeyVision] OpenSuse 11 0 Live CD KDE4
настанување на универзумот и се што е во него EmptyНед Ное 02, 2008 7:08 am by web master

» Ubuntu-8-10
настанување на универзумот и се што е во него EmptyНед Ное 02, 2008 6:54 am by web master

» Prison Break
настанување на универзумот и се што е во него EmptyНед Ное 02, 2008 6:40 am by web master

» Косово-држава!!
настанување на универзумот и се што е во него EmptyСаб Ное 01, 2008 2:42 am by ЌОЌОР

» Корисни интернет страни
настанување на универзумот и се што е во него EmptyПет Окт 31, 2008 3:10 am by web master

» install
настанување на универзумот и се што е во него EmptyПет Окт 31, 2008 3:00 am by web master

» Prodavam vespa
настанување на универзумот и се што е во него EmptyВто Окт 28, 2008 3:17 pm by .:Hara Gobi:.

Top posters

web master (128)
настанување на универзумот и се што е во него Bar_leftнастанување на универзумот и се што е во него Barнастанување на универзумот и се што е во него Bar_right 
ThA DON (113)
настанување на универзумот и се што е во него Bar_leftнастанување на универзумот и се што е во него Barнастанување на универзумот и се што е во него Bar_right 
.:Hara Gobi:. (98)
настанување на универзумот и се што е во него Bar_leftнастанување на универзумот и се што е во него Barнастанување на универзумот и се што е во него Bar_right 
DaciSS (70)
настанување на универзумот и се што е во него Bar_leftнастанување на универзумот и се што е во него Barнастанување на универзумот и се што е во него Bar_right 
jatika (63)
настанување на универзумот и се што е во него Bar_leftнастанување на универзумот и се што е во него Barнастанување на универзумот и се што е во него Bar_right 
ВЕБ МАСТЕР (59)
настанување на универзумот и се што е во него Bar_leftнастанување на универзумот и се што е во него Barнастанување на универзумот и се што е во него Bar_right 
voren (31)
настанување на универзумот и се што е во него Bar_leftнастанување на универзумот и се што е во него Barнастанување на универзумот и се што е во него Bar_right 
Dijana (28)
настанување на универзумот и се што е во него Bar_leftнастанување на универзумот и се што е во него Barнастанување на универзумот и се што е во него Bar_right 
dimza (22)
настанување на универзумот и се што е во него Bar_leftнастанување на универзумот и се што е во него Barнастанување на универзумот и се што е во него Bar_right 
girl (21)
настанување на универзумот и се што е во него Bar_leftнастанување на универзумот и се што е во него Barнастанување на универзумот и се што е во него Bar_right 

реклами

zenska sema
Изгубен на аеродром цели седум дена

Чет Ное 06, 2008 9:32 pm by web master

Изгубен на аеродром цели седум дена

Многу често се случува луѓето да се изгубат на големите аеродроми низ …

како да се привлече секоја жена

Чет Ное 06, 2008 9:25 pm by web master

настанување на универзумот и се што е во него Os_v
Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување …

нов фим со фифти сент

Чет Ное 06, 2008 9:16 pm by web master

Контроверзниот рапер ќе заигра во трилерот 13 заедно со Мики Рурк и Џејсон Статхам. Снимањето на филмот би …


  настанување на универзумот и се што е во него

  girl
  girl
  почетник
  почетник

  Female
  Број на мислења : 21
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-03

  настанување на универзумот и се што е во него Empty настанување на универзумот и се што е во него

  Пишување  girl Саб Окт 25, 2008 2:22 am

  па да чуеме !
  .:Hara Gobi:.
  .:Hara Gobi:.
  член ипол
  член ипол

  Male
  Број на мислења : 98
  Age : 34
  Registration date : 2008-10-07

  настанување на универзумот и се што е во него Empty Re: настанување на универзумот и се што е во него

  Пишување  .:Hara Gobi:. Саб Окт 25, 2008 2:34 am

  big bang,,,mada jas veruvam vo druga teorija

  ???ti so mislis???
  Dijana
  Dijana
  напреден почетник
  напреден почетник

  Female
  Број на мислења : 28
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-10

  настанување на универзумот и се што е во него Empty Re: настанување на универзумот и се што е во него

  Пишување  Dijana Саб Окт 25, 2008 2:48 am

  ja ne veruvam u niedna teorija lol!
  girl
  girl
  почетник
  почетник

  Female
  Број на мислења : 21
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-03

  настанување на универзумот и се што е во него Empty Re: настанување на универзумот и се што е во него

  Пишување  girl Саб Окт 25, 2008 3:04 am

  ако споредувам помегу бог и наука навивам за наука а за верување не верувам во ниедно ни друго пошто никој не докажал ништо али науката е 10 спрема 0 со религијата

  сеа ми се Sleep ке ја продузиме темава следниот пат
  Dijana
  Dijana
  напреден почетник
  напреден почетник

  Female
  Број на мислења : 28
  Age : 30
  Registration date : 2008-10-10

  настанување на универзумот и се што е во него Empty Re: настанување на универзумот и се што е во него

  Пишување  Dijana Саб Окт 25, 2008 3:13 am

  definitivno nauka tuka ne ni planiram da zboram ama ipak koj moze da znae deka e tocno i toa so go zborat naucnicite poso sekoj ima razlicna teorija taka da u niso ne veruvm Very Happy
  DaciSS
  DaciSS
  добар член
  добар член

  Male
  Број на мислења : 70
  Age : 33
  Местолокација : kaj Chalenge angliskoto :D
  Registration date : 2008-10-05

  настанување на универзумот и се што е во него Empty Re: настанување на универзумот и се што е во него

  Пишување  DaciSS Саб Окт 25, 2008 4:25 pm

  теорија на јајце, blut und boden....

  Sponsored content

  настанување на универзумот и се што е во него Empty Re: настанување на универзумот и се што е во него

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пон Мар 08, 2021 8:44 am